Kohtla vald - parima pangaga paik.

Kohtla Vallavalitsus
Järve küla 2-10
Kohtla vald 30331
Ida-Viru maakond

Telefon/faks: 337 3348, 5233912
Telefon: 337 3389
E-post: kohtlavv@kohtlavv.ee

Arvelduskonto EE24 2200 2210 0412 4156 Swedbank

Vallavalitsuse tööaeg

esmaspäev, teisipäev, neljapäev  08.00-12.00 ja 12.30-16.30

kolmapäev  08.00-12.00 ja 12.30-17.30

reede  08.00-12.00 ja 12.30-15.30

Vallavalitsuse vastuvõtuajad
Esmaspäev 9.00-12.00 ja 13.00-16.00
Kolmapäev 9.00-12.00 ja 13.00-17.30

Vallavanema vastuvõtt
Kolmapäev 9.00-11.00

Vallavalitsuse koosseis: maanõunik  Aimi Oja, finantsnõunik Kaja Konsa, sotsiaalnõunik Tatjana Olesk, keskkonnanõunik Margit Juuse, abivallavanem Hillar Raag

Vallavanem  : Etti Kagarov,

puhkusel 2017-15.05-25.05; 17.06-02.07; 10.07-31.07
Telefon: 337 3389, 53330425
E-post: etti.kagarov@kohtlavv.ee

Vallasekretär: Tiina Albi 

puhkusel 2017-27.04-14.05; 05.06-22.06
Telefon: 337 3348
E-post: tiina.albi@kohtlavv.ee

Abivallavanem Hillar Raag

puhkusel 2017 29.05-17.06; 03.07-09.07 04.09-11.10

Telefon 337 3348, 58872100

E-post: hillar.raag@kohtlavv.ee

Finantsnõunik: Kaja Konsa

puhkusel 2017-10.07-30.07; 11.09-24.09
Telefon: 337 3389
E-post: kaja.konsa@kohtlavv.ee

Maanõunik: Aimi Oja

puhkusel 2017-08.05-12.05; 05.06-22.06; 10.07-26.07

Telefon: 337 3389
E-post: aimi.oja@kohtlavv.ee

Sotsiaalnõunik: Tatjana Olesk 

puhkusel 2017-10.03-13.04; 12.06-22.06; 01.09-08.09
Telefon: 337 3348
E-post: tatjana.olesk@kohtlavv.ee

Keskkonnanõunik:Margit Juuse 

puhkusel 32017-22.02.-23.02; 26.06-12.07; 03.08-18.08
Telefon: 337 3348; 53024111
E-post: margit.juuse@kohtlavv.ee

Lastekaitse spetsialistKersti Tammesaar 

puhkusel 2017-26.06-02.07; 17.07-13.08
Telefon: 337 3348
E-post: kersti.tammesaar@kohtlavv.ee

Registripidaja: Renna Purga 

puhkusel 2017-26.06-30.07
Telefon: 337 3389
E-post: renna.purga@kohtlavv.ee

Noorsootöötaja: Relika Parkman

puhkusel 2017-09.07-28.07; 17.08-01.09

Telefon: 53001504

e-post: Relika.Parkman@gmail.com