Kohtla vald - parima pangaga paik.

Kohtla Vallavalitsus
Järve küla 2-10
Kohtla vald 30331
Ida-Viru maakond

Telefon/faks: 337 3348, 5233912
Telefon: 337 3389
E-post: kohtlavv@kohtlavv.ee

Arvelduskonto EE24 2200 2210 0412 4156 Swedbank

Vallavalitsuse tööaeg

esmaspäev, teisipäev, neljapäev  08.00-12.00 ja 12.30-16.30

kolmapäev  08.00-12.00 ja 12.30-17.30

reede  08.00-12.00 ja 12.30-15.30

Vallavalitsuse vastuvõtuajad
Esmaspäev 9.00-12.00 ja 13.00-16.00
Kolmapäev 9.00-12.00 ja 13.00-17.30

Vallavanema vastuvõtt
Kolmapäev 9.00-11.00

Vallavalitsuse koosseis: maanõunik  Aimi Oja, finantsnõunik Kaja Konsa, sotsiaalnõunik Tatjana Olesk, keskkonnanõunik Margit Juuse, abivallavanem Hillar Raag

Vallavanem  : Etti Kagarov, puhkusel 20.07-12.08;  ja 03.10-14.10
Telefon: 337 3389, 53330425
E-post: etti.kagarov@kohtlavv.ee

Vallasekretär: Tiina Albi 

puhkusel 2016- 23.05-30.06
Telefon: 337 3348
E-post: tiina.albi@kohtlavv.ee

Abivallavanem Hillar Raag

puhkusel 2016- 02.05-13.05; 27.06.-02.07; 03.07-08.07; 05.09-16.09; 09.12-28.12

Telefon 337 3348, 58872100

E-post: hillar.raag@kohtlavv.ee

Finantsnõunik: Kaja Konsa

puhkusel 2016-  04.07-30.07; 12.09-18.09
Telefon: 337 3389
E-post: kaja.konsa@kohtlavv.ee

Maanõunik: Aimi Oja

puhkusel 2016-  13.06-22.06; 25.07-31.07; 15.08-28.08; 06.06-12.06

Telefon: 337 3389
E-post: aimi.oja@kohtlavv.ee

Sotsiaalnõunik: Tatjana Olesk 

puhkusel 2016- 21.03-01.04; 09.06-22.06; 30.08-09.09
Telefon: 337 3348
E-post: tatjana.olesk@kohtlavv.ee

Keskkonnanõunik:Margit Juuse 

puhkusel 25.02-26.02; 27.06-17.07; 01.08-12.08
Telefon: 337 3348; 53024111
E-post: margit.juuse@kohtlavv.ee

Lastekaitse spetsialistKersti Tammesaar 

puhkusel 2016-  11.07-14.08 ja viibib kontorist eemal 18.04-20.05
Telefon: 337 3348
E-post: kersti.tammesaar@kohtlavv.ee

Registripidaja: Renna Purga 

puhkusel 2016- 04.07-07.08
Telefon: 337 3389
E-post: renna.purga@kohtlavv.ee

Noorsootöötaja: Relika Parkman

Telefon: 53001504

e-post: Relika.Parkman@gmail.com