Kohtla vald - parima pangaga paik.

Kohtla Vallavalitsus
Järve küla 2-10
Kohtla vald 30331
Ida-Viru maakond

Telefon/faks: 337 3348, 5233912
Telefon: 337 3389
E-post: kohtlavv@kohtlavv.ee

Arvelduskonto EE24 2200 2210 0412 4156 Swedbank

Vallavalitsuse tööaeg

esmaspäev, teisipäev, neljapäev  08.00-12.00 ja 12.30-16.30

kolmapäev  08.00-12.00 ja 12.30-17.30

reede  08.00-12.00 ja 12.30-15.30

Vallavalitsuse vastuvõtuajad
Esmaspäev 9.00-12.00 ja 13.00-16.00
Kolmapäev 9.00-12.00 ja 13.00-17.30

Vallavanema vastuvõtt
Kolmapäev 9.00-11.00

Vallavalitsuse koosseis: vallavanem Etti Kagarov, abivallavanem Hillar Raag, maanõunik  Aimi Oja, finantsnõunik Kaja Konsa, sotsiaalnõunik Tatjana Olesk, keskkonnanõunik Margit Juuse

Vallavanem  : Etti Kagarov
Telefon: 337 3389, 53330425
E-post: etti.kagarov@kohtlavv.ee

Vallasekretär: Tiina Albi 
Telefon: 337 3348
E-post: tiina.albi@kohtlavv.ee

Abivallavanem Hillar Raag

Telefon 337 3348, 58872100

E-post: hillar.raag@kohtlavv.ee

Finantsnõunik: Kaja Konsa 
Telefon: 337 3389
E-post: kaja.konsa@kohtlavv.ee

Maanõunik: Aimi Oja 
Telefon: 337 3389
E-post: aimi.oja@kohtlavv.ee

Sotsiaalnõunik: Tatjana Olesk 
Telefon: 337 3348
E-post: tatjana.olesk@kohtlavv.ee

Keskkonnanõunik:Margit Juuse 
Telefon: 337 3348; 53024111
E-post: margit.juuse@kohtlavv.ee

Lastekaitse spetsialistKersti Tammesaar 
Telefon: 337 3348
E-post: kersti.tammesaar@kohtlavv.ee

Registripidaja: Renna Purga 
Telefon: 337 3389
E-post: renna.purga@kohtlavv.ee